Drukuj

O projekcie

Niniejsza strona powstała w ramach projektu „Rodzina i praca - to się opłaca" realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Prawa, Równość i Obywatelstwo (2014-2020)." Projekt miał na celu promocję mechanizmów godzenia ról zawodowych i rodzinnych w miejscu pracy, przybliżenie pracodawcom i pracownikom wiedzy na temat mechanizmów i instrumentów ułatwiających godzenie życia zawodowego z rodzinnym, a tym samym stworzenie klimatu sprzyjającego rodzinie. Projekt był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

W ramach projektu przeprowadzono także usługę doradczo-badawczą w zakresie analizy i opracowania metod wdrażania mechanizmów godzenia ról zawodowych i rodzinnych (MGR) w 36 polskich przedsiębiorstwach - studia przypadków.

 Raport całościowy z badania

Wybrane raporty cząstkowe:

Sprawdź swój work-life balance

Poleć znajomemu

logo_ue.jpg

Niniejsza strona internetowa jest wspierana w ramach Programu Unii Europejskiej "Prawa, Równość i Obywatelstwo", w projekcie pn. "Rodzina i praca – to się opłaca!". Wyłączną odpowiedzialność za treść niniejszej strony ponosi autor. Komisja Europejska nie odpowiada za skutki związane z użyciem informacji zawartych na stronie. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej niekoniecznie odzwierciedlają stanowisko lub opinię Komisji Europejskiej.

logo-rip-stopka.jpg

Wykonanie Hostlab