Drukuj

Dostępna strona

Informacja o dostępności

Serwis www.rodzinaipraca.gov.pl zrealizowany został z uwzględnieniem wytycznych WCAG 2.0 (Web Content Accessibility Guidelines) i zgodnie ze standardami sieciowymi. Mamy nadzieję, że dzięki temu serwis nie będzie stawiał przed użytkownikami żadnych barier.

Wersja mobilna — działanie na różnych urządzeniach

Nasz serwis został zbudowany w oparciu o metodę „Responsive Web Design”, w skrócie RWD. Metoda ta sprawia, że serwis automatycznie dostosowuje wyświetlanie do rozdzielczości (oraz wielkości) ekranu. W takich urządzeniach jak smartfony serwis będzie bardziej czytelny i przyjazny w obsłudze.

Zmiana widoczności tekstu za pomocą ikon w nagłówku serwisu

W nagłówku serwisu znajdują się ikony obsługujące zmianę rozmiaru tekstu.

Są to odpowiednio:

  • A - standardowy rozmiar czcionki
  • A+ - duży rozmiar czcionki
  • A++- bardzo duży rozmiar czcionki

Warianty graficzne

Serwis posiada 3 wersje kontrastowe dla osób niedowidzących. Ikony obsługujące zmianę kontrastu znajdują się w nagłówku serwisu.

Sprawdź swój work-life balance

Poleć znajomemu

logo_ue.jpg

Niniejsza strona internetowa jest wspierana w ramach Programu Unii Europejskiej "Prawa, Równość i Obywatelstwo", w projekcie pn. "Rodzina i praca – to się opłaca!". Wyłączną odpowiedzialność za treść niniejszej strony ponosi autor. Komisja Europejska nie odpowiada za skutki związane z użyciem informacji zawartych na stronie. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej niekoniecznie odzwierciedlają stanowisko lub opinię Komisji Europejskiej.

logo-rip-stopka.jpg

Wykonanie Hostlab