Drukuj

Sprawdź swój work-life balance

Badania dowodzą, że równowaga pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym jest jednym z warunków zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia i satysfakcji z życia i pracy. Z kolei brak równowagi pomiędzy obiema tymi sferami może prowadzić do frustracji, wypalenia zawodowego a nawet do znaczącego pogorszenia stanu zdrowia z powodu przeciążenia obowiązkami i skutków przewlekłego stresu.

Poniższy test pozwoli Ci sprawdzić, w jakim stopniu udaje Ci się zachować tę równowagę w codziennym życiu. Z informacji zwrotnej, którą otrzymasz po wypełnieniu testu dowiesz się również, które obszary Twojego życia zawodowego ułatwiają Ci, a które utrudniają zachowanie równowagi między życiem a pracą.

Znajdziesz w niej także sugestie dotyczące tego, co możesz zrobić, żeby poprawić sytuację, a tym samym zwiększyć komfort swojego życia. Odpowiadając na pytania, realnie i uczciwie oceniaj swoją aktualną sytuację. Staraj się udzielać szybkich odpowiedzi, nie zastanawiając nad nimi zbyt długo. Tylko wtedy uzyskane wyniki i wnioski z nich będą dla Ciebie wartościowe. Powodzenia!


Rozpocznij TEST

logo_ue.jpg

Niniejsza strona internetowa jest wspierana w ramach Programu Unii Europejskiej "Prawa, Równość i Obywatelstwo", w projekcie pn. "Rodzina i praca – to się opłaca!". Wyłączną odpowiedzialność za treść niniejszej strony ponosi autor. Komisja Europejska nie odpowiada za skutki związane z użyciem informacji zawartych na stronie. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej niekoniecznie odzwierciedlają stanowisko lub opinię Komisji Europejskiej.

logo-rip-stopka.jpg

Wykonanie Hostlab