Archiwum aktualności

Klimat sprzyjający rodzinie - na to kładzie się obecnie nacisk w nowoczesnych firmach.

Dodano: 30 maja 2017

Idea godzenia ról zawodowych i rodzinnych przyświecała też spotkaniu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, na którym zaprezentowano wyniki projektu „Rodzina i praca – to się opłaca!” oraz najnowszą platformę Ministerstwa.

30 maja br. w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej odbyło się śniadanie prasowe z udziałem przedstawicieli mediów. Pretekstem do dyskusji były wyniki projektu „Rodzina i praca – to się opłaca!”. Spotkanie otworzyła Pani Minister Elżbieta Rafalska. Zaproszeni eksperci zaprezentowali wyniki badań w zakresie godzenia ról w polskich przedsiębiorstwach oraz przedstawili funkcjonalności najnowszej platformy Ministerstwa dostępnej pod adresem: www.rodzinaipraca.gov.pl.

Czytaj więcej

logo_ue.jpg

Niniejsza strona internetowa jest wspierana w ramach Programu Unii Europejskiej "Prawa, Równość i Obywatelstwo", w projekcie pn. "Rodzina i praca – to się opłaca!". Wyłączną odpowiedzialność za treść niniejszej strony ponosi autor. Komisja Europejska nie odpowiada za skutki związane z użyciem informacji zawartych na stronie. Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej niekoniecznie odzwierciedlają stanowisko lub opinię Komisji Europejskiej.

logo-rip-stopka.jpg

Wykonanie Hostlab